Πρόγραμμα εξετάσεων πρακτικής Τεχνικών Επαγγελμάτων στην Περιφέρεια Θεσσαλίας

15 Οκτωβρίου 2018

Από την Γενική Διεύθυνση Ανάπτυξης της Περιφέρειας Θεσσαλίας ανακοινώνεται ότι την 17η – 18η -19η -16η&23η Οκτωβρίου 2018 ημέρα Τετάρτη- Πέμπτη – Παρασκευή & Τρίτη αντίστοιχα και ώρα 14:00 μ.μ στα εργαστήρια του 2ο Ε.Κ (πρώην 2ο Σ.Ε.Κ ) Ν. Ιωνίας Τέρμα Παναγούλη -Βόλος θα πραγματοποιηθούν οι εξετάσεις πρακτικού μέρους δυνάμει της ΚΥΑ 4260/Β/06-12-2017 σε συνέχεια του Κανονισμού 2015/2067 Ε.Ε για την απόκτηση επαγγελματικών αδειών της δραστηριότητας Τεχνικών Ψυκτικών Εγκαταστάσεων (Αρχιτεχνιτών & Πιστοποιητικών II) και θα συμμετέχουν οι κάτωθι υποψήφιοι σύμφωνα με το εξής πρόγραμμα:

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ ΜΕΡΟΥΣ

Τετάρτη 17 -10- 2018

Ώρα Έναρξης Εξετάσεων: 14:00 μ.μ

α/α Ονοματεπώνυμο Είδος Εξέτασης
1 Μπούρας Γεώργιος Αρχιτεχνίτης – Πρακτική
2 Ντούμας Απόστολος Αρχιτεχνίτης – Πρακτική

Πέμπτη 18 -10- 2018

Ώρα Έναρξης Εξετάσεων: 14:00 μ.μ

α/α Ονοματεπώνυμο Είδος Εξέτασης
1 Νιάμμας Αχιλλέας Αρχιτεχνίτης – Πρακτική
2 Κατσανούλης Κων/νος Αρχιτεχνίτης – Πρακτική
3 Γκαβάνας Χρήστος Αρχιτεχνίτης – Πρακτική

Παρασκευή 19 -10- 2018
Ώρα Έναρξης Εξετάσεων: 14:00 μ.μ

1 Μπίζος Χρήστος Πιστοποιητικό II
2 Γκουγκουγιάννης Αθανάσιος Αρχιτεχνίτης – Πρακτική
3 Δελιντσιώτης Ιωάννης Αρχιτεχνίτης – Πρακτική

Τρίτη 23 -10- 2018
Ώρα Έναρξης Εξετάσεων: 14:00 μ.μ

α/α Ονοματεπώνυμο Είδος Εξέτασης
1 Παπαβαγγέλης Ηλίας Αρχιτεχνίτης – Πρακτική
2 Τασιόπουλος Έξαρχος Αρχιτεχνίτης – Πρακτική
3 Μπουρνόβας Κων/νοσ Αρχιτεχνίτης – Πρακτική

*Οι υποψήφιοι κατά την προσέλευσή τους στα εξεταστικά τμήματα θα πρέπει να έχουν και το Δελτίο της Αστυνομικής τους Ταυτότητας

Στείλτε το άρθρο Στείλτε το άρθρο

Εκτυπώστε το άρθρο Εκτυπώστε το άρθρο

 

<< Επιστροφή

Γλυκερία - Ακολούθησα ένα αστέρι
Παυλίνα Βουλγαράκη - Λαβύρινθοι
Κώστας Μακεδόνας - Είναι πια αργά
Βιολέτα Ίκαρη - Μαύρα
Χάρις Αλεξίου - Πόρτες ανοιχτές
Πυξ Λαξ - Χωρίς ντροπή
Γιάννης Πάριος - Θα σ΄ αγαπώ
Ραλλία Χρηστίδου - Μονάχη ταξιδεύω
Ελεωνόρα Ζουγανέλη - Έλα
Λαυρέντης Μαχαιρίτσας - Έλα ψυχούλα μου

 


The Fray - You found me
Billy Ocean - Loverboy
Cock Robin - The promise you made
Whitney Houston - How will I know
Demi Lovato - I will survive
Beloved - Sweet harmony
Sheryl Crow - My favorite mistake
Asia - Heat of the moment
Zucchero - Wonerful life
Tina Turner - In your wildest dreams

 


Οκτώβριος 2019
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031EC