Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Αγγλικής γλώσσας

06 Σεπτεμβρίου 2016

Από τη Διεύθυνση Π/θμιας Εκπαίδευσης  και το ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας ανακοινώνονται τα ονόματα των εκπ/κών κλάδου ΠΕ06 (ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ) που τοποθετούνται σε σχολικές μονάδες της Π.Ε. Καρδίτσας για το σχολικό έτος 2016-2017, σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 26 η/05-09-2016 Πράξη του ΠΥΣΠΕ.

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ06 (ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ) ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ

Α. ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ

  1. Κοντού Ευαγγελία: στο 6ο Δ.Σ. Καρδίτσας  και συμπλήρωση ωραρίου  7ώρες στο 4ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    2. Θεολόγη Στέλλα: στο 8ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    3. Θεοχάρη Ειρήνη: στο 9ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    4. Παπαδημητρίου Χρυσάνθη: στο 5ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    5. Παπαργυρίου Βασιλική: στο 5ο Δ.Σ. Καρδίτσας  6ώρες ενισχυτική γλωσσομάθειας και 4ώρες στο ολοήμερο του 5ου Δ.Σ.  και συμπλήρωση ωραρίου στο 10ο Δ.Σ. Καρδίτσας  7ώρες ενισχυτική γλωσσομάθειας και  4ώρες στο ολοήμερο του 10ου Δ.Σ.

Β. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ

  1. Φιλίππου  Ανδρέας: στο 14ο Δ.Σ. Καρδίτσας και συμπλήρωση ωραρίου  11ώρες στο 1ο Δ.Σ. Καρδίτσας.

Γ. ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  1. Σουλιώτου Εριφύλη: Δ.Σ. Φύλλου (οργανικά) και συμπλήρωση ωραρίου 14ώρες στο Δ.Σ. Ιτέας.
    2. Ρουβολή Δήμητρα: Δ.Σ. Αγίας Τριάδας (οργανικά) και συμπλήρωση ωραρίου 12ώρες στο 18ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    3. Αντωνίου Ευτυχία: Δ.Σ. Μαραθέας (οργανικά) και συμπλήρωση ωραρίου  8ώρες στο Δ.Σ. Καρδιτσομαγούλας.
    4. Παπανικολάου Λεμονιά: στο Δ.Σ. Μαγούλας.
    5. Παπαλέξη Όλγα: Δ.Σ. Λεονταρίου (οργανικά) και συμπλήρωση ωραρίου  9ώρες στο Δ.Σ. στο Δ.Σ. Καλλιθήρου.
    6. Παπαδοπούλου Αγγελική: στο  Δ.Σ. Καλλιθήρου και συμπλήρωση ωραρίου  11ώρες στο 10ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    7. Καρφή Ουρανία: Δ.Σ. Καλλιφωνίου (οργανικά) και συμπλήρωση ωραρίου  6ώρες στο 13ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    8. Χολέβα Σταματία: στο 3ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    9. Κρανιώτη Βασιλική: Δ.Σ. Ανάβρας (οργανικά) και συμπλήρωση ωραρίου  5ώρες στο 2ο Δ.Σ. Σοφάδων.
    10. Βαΐου Αγορίτσα: στο Δ.Σ. Αγναντερού.
    11. Γιαννοπούλου Χρυσούλα: στο Δ.Σ. Σταυρού και συμπλήρωση ωραρίου στη Σχολική Σύμβουλο της 5ης Εκπ/κής Περιφέρειας Καρδίτσας.
    12. Δράκου Αγγελική: στο Δ.Σ. Αγίου Θεοδώρου.
    13. Αντωνοπούλου Ουρανία: στο Δ.Σ. Κυψέλης και συμπλήρωση ωραρίου  8ώρες στο 2ο Δ.Σ. Μουζακίου.
    14. Σπανού  Πολυξένη: στο 4ο Δ.Σ. Σοφάδων  4ώρες και συμπλήρωση ωραρίου στη Σχολική Σύμβουλο της 3ης Εκπ/κής Περιφέρειας Καρδίτσας.
    15. Αθανασούλα Δήμητρα: στο 2ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    16. Κουντάκη Άννα: στο Δ.Σ. Κέδρου.
    17. Αναστασοπούλου Αγλαΐα: Δ.Σ. Κρύας Βρύσης (οργανικά) και συμπλήρωση ωραρίου 2ώρες στο ολοήμερο του Δ.Σ. Μητρόπολης.

 

Στείλτε το άρθρο Στείλτε το άρθρο

Εκτυπώστε το άρθρο Εκτυπώστε το άρθρο

 

<< Επιστροφή

Γλυκερία - Ακολούθησα ένα αστέρι
Παυλίνα Βουλγαράκη - Λαβύρινθοι
Κώστας Μακεδόνας - Είναι πια αργά
Βιολέτα Ίκαρη - Μαύρα
Χάρις Αλεξίου - Πόρτες ανοιχτές
Πυξ Λαξ - Χωρίς ντροπή
Γιάννης Πάριος - Θα σ΄ αγαπώ
Ραλλία Χρηστίδου - Μονάχη ταξιδεύω
Ελεωνόρα Ζουγανέλη - Έλα
Λαυρέντης Μαχαιρίτσας - Έλα ψυχούλα μου

 


The Fray - You found me
Billy Ocean - Loverboy
Cock Robin - The promise you made
Whitney Houston - How will I know
Demi Lovato - I will survive
Beloved - Sweet harmony
Sheryl Crow - My favorite mistake
Asia - Heat of the moment
Zucchero - Wonerful life
Tina Turner - In your wildest dreams

 


Οκτώβριος 2019
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031EC