Από το Τμήμα Ασφάλειας Καρδίτσας εξιχνιάστηκε μία περίπτωση κλοπής και σχηματίστηκε δικογραφία σε βάρος 26χρονου ημεδαπού. Ειδικότερα, όπως εξακριβώθηκε, την (14/15-02-2017) στην Καρδίτσα, ο 26χρονος διέρρηξε κρεοπωλείο, ιδιοκτησίας 52χρονου ημεδαπού και αφαίρεσε δύο συρτάρια από ταμειακή μηχανή, τα οποία περιείχαν το συνολικό χρηματικό ποσό των (300) ευρώ.
Συνελήφθη 26χρονος για διάρρηξη κρεοπωλείου
![](https://www.karditsanews.gr/wp-content/uploads/2017/02/SILLIPSI-11-1.gif1_-1.gif)