Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Μουσικής και Γερμανικών Α/θμιας εκπαίδευσης

08 Σεπτεμβρίου 2016

Από τη Διεύθυνση Π/θμιας Εκπαίδευσης και το ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας ανακοινώνονται τα ονόματα των εκπ/κών κλάδουΠΕ16.01 – Μουσικής και ΠΕ07 – Γερμανικής Γλώσσας που τοποθετούνται σε σχολικές μονάδες της Π.Ε. Καρδίτσας για το σχολικό έτος 2016-2017, σύμφωνα με την υπ’ αριθμ.   28η/07-09-2016 Πράξη του ΠΥΣΠΕ.

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ16.01 – ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ

  1. Αθανασίου Αικατερίνη: από διάθεση στο 7ο Δ.Σ. Καρδίτσας  και συμπλήρωση  ωραρίου  9ώρες στο 2ο Δ.Σ. Σοφάδων.
    2. Παληού Φωτεινή: 14ο Δ.Σ. Καρδίτσας (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου 6ώρες στο Δ.Σ. Αγίου Θεοδώρου και 2ώρες στο 18ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    3. Ματθαιοπούλου Ελένη: 3ο Δ.Σ. Καρδίτσας (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου στο 13ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    4. Ζουμπογιάννη Γεωργία: 10ο Δ.Σ. Καρδίτσας (οργανικά) και συμπλήρωση ωραρίου 10 ώρες στο 18ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    5. Γιαννέλος Νικόλαος: 2ο Δ.Σ. Καρδίτσας  (οργανικά) και συμπλήρωση ωραρίου 4ώρες στο  Δ.Σ. Κρύας Βρύσης.
    6. Παπακώστα Έλενα: Δ.Σ. Αρτεσιανού (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου 15ώρες στο 4ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    7. Ζητούνη Αικατερίνη: 1ο Δ.Σ. Παλαμά (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου    6ώρες στο  Δ.Σ. Καλλιθήρου και 6ώρες στο  Δ.Σ. Προαστίου.
    8. Τσουκαλά Αγορίτσα: Δ.Σ. Καλλιφωνίου (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου 6ώρες στο  Δ.Σ. Μητρόπολης, 6ώρες Δ.Σ. Καρποχωρίου και 4ώρες Δ.Σ. Σταυρού.
    9. Γιαμοπούλου Παρασκευή: 4ο Δ.Σ. Σοφάδων (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου 7ώρες στο  1ο Δ.Σ. Σοφάδων και 3ώρες στο 2ο Δ.Σ. Σοφάδων.
    10. Τσιγάρα Μαρία: Δ.Σ. Καρδιτσομαγούλας (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου    6ώρες στο  1ο Δ.Σ. Μουζακίου και 7ώρες στο  2ο Δ.Σ. Μουζακίου.
    11. Μπίμπιλας Αχιλλέας: 2ο Δ.Σ. Παλαμά (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου    8ώρες στο 3ο Δ.Σ. Παλαμά και 6ώρες στο Δ.Σ. Ιτέας.
    12. Κοζιού Σουλτάνα: 6ο Δ.Σ. Καρδίτσας (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου 6ώρες στο 1ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    13. Μπαλακτσή Φωτεινή: 9ο Δ.Σ. Καρδίτσας (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου 6ώρες στο 1ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    14. Νταλαγεώργου Όλγα: 5ο Δ.Σ. Καρδίτσας (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου 4ώρες στο 19ο Δ.Σ. Καρδίτσας.
    15. Εγγλέζου Κωνσταντία: 8ο Δ.Σ. Καρδίτσας (οργανικά) και συμπλήρωση  ωραρίου 6ώρες στο  Δ.Σ. Ματαράγκας.

 

Στείλτε το άρθρο Στείλτε το άρθρο

Εκτυπώστε το άρθρο Εκτυπώστε το άρθρο

 

<< Επιστροφή

Γλυκερία - Ακολούθησα ένα αστέρι
Παυλίνα Βουλγαράκη - Λαβύρινθοι
Κώστας Μακεδόνας - Είναι πια αργά
Βιολέτα Ίκαρη - Μαύρα
Χάρις Αλεξίου - Πόρτες ανοιχτές
Πυξ Λαξ - Χωρίς ντροπή
Γιάννης Πάριος - Θα σ΄ αγαπώ
Ραλλία Χρηστίδου - Μονάχη ταξιδεύω
Ελεωνόρα Ζουγανέλη - Έλα
Λαυρέντης Μαχαιρίτσας - Έλα ψυχούλα μου

 


The Fray - You found me
Billy Ocean - Loverboy
Cock Robin - The promise you made
Whitney Houston - How will I know
Demi Lovato - I will survive
Beloved - Sweet harmony
Sheryl Crow - My favorite mistake
Asia - Heat of the moment
Zucchero - Wonerful life
Tina Turner - In your wildest dreams

 


Οκτώβριος 2019
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031EC