Μέσα στα πλαίσια του προγράμματος Κοινωνικοποίησης οι νέοι –ες του Θεοδωρίδειου Κέντρου – Ορίζοντες του Δήμου Καρδίτσας, είχαν την ευκαιρία να απόλαυσαν μια ξεχωριστή μέρα στο Thessalikon Grand, όπου πρόσφερε τους καφέδες και τα αναψυκτικά. Παρόντες ήταν η πρόεδρος του Κέντρου κ. Αντωνίου Ελένη και ο κ. Τζιότζιος Ιωάννης, ιδιοκτήτης του συγκροτήματος.
Συνεχίζονται οι δράσεις κοινωνικοποίησης για τους νέους του Κέντρου Ορίζοντες
![](https://www.karditsanews.gr/wp-content/uploads/2016/06/ORIZONTES-1-2.gif)