Με την ευλογία του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου μας κ. Τιμοθέου, το Εκκλησιαστικό Ίδρυμα Αιμοδοσίας της Ιεράς μας Μητροπόλεως «Ο Άγιος Νεομάρτυς Κωνσταντίνος ο εν Καππούα (Καππά) Καρδίτσης μαρτυρήσας» πραγματοποίησε την εβδόμη Εθελοντική Αιμοληψία την Τρίτη 5 Απριλίου 2022 στο Πνευματικό Κέντρο του Ιερού Μητροπολιτικού Ναού Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Καρδίτσης.
Εθελοντική Αιμοληψία από το Εκκλησιαστικό Ίδρυμα Αιμοδοσίας της Ιεράς μας Μητροπόλεως
![](https://www.karditsanews.gr/wp-content/uploads/2022/04/AIMODOSIA.jpg)