Την Πέμπτη , 24/11/2022 επισκέφτηκε τον διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας στο γραφείο του στην Καρδίτσα, ο διευθυντής Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Μαγνησίας. Στη συνάντηση συζητήθηκαν θέματα κοινού ενδιαφέροντος, καθώς και οι τρέχουσες εκπαιδευτικές εξελίξεις. Ο κ.Γκόλτσος ευχαρίστησε τον κ.Πολύζο για την επίσκεψη και υποσχέθηκε να ανταποδώσει στο Βόλο.
Συνάντηση των Δ/ντών Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Καρδίτσας και Μαγνησίας
![](https://www.karditsanews.gr/wp-content/uploads/2022/11/PAIDEIA.JPG.bmp)