Απαγορεύεται η διέλευση κάθε είδους οχήματος, την Πέμπτη (11/01/2024) και κατά τις ώρες από 07:30΄ έως 14:30΄, α) επί της οδού Χατζημήτρου, μεταξύ των οδών Γιαννιτσών και Μακεδονίας και β) επί της οδού Κοραή, μεταξύ των οδών Κολοκοτρώνη και Γ. Λαμπράκη για εργασίες ρίψης σκυροδέματος. Η κυκλοφορία των οχημάτων προς τις κυριότερες οδούς της πόλης, θα διεξάγεται μέσω των πλησιέστερων κάθετων οδών και από τις διασταυρώσεις από τις οποίες επιτρέπεται η στροφή προς αυτές, καθώς επίσης και σύμφωνα με τις υποδείξεις του Τμήματος Τροχαίας Καρδίτσας.
Απαγορεύεται η διέλευση κάθε είδους οχήματος, επί της οδού Χατζημήτρου
![](https://www.karditsanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/KYKLOFORIA-2.jpg)