Απαγορεύεται η διέλευση κάθε είδους οχήματος, την Παρασκευή (22/12/2023), κατά τις ώρες από 07:30 έως 10:00, επί της οδού Κολοκοτρώνη, μεταξύ των οδών Κοραή και Ρ. Φεραίου για την εκτέλεση εργασιών φορτοεκφόρτωσης υλικών. Η κυκλοφορία των οχημάτων προς τις κυριότερες οδούς της πόλης, θα διεξάγεται μέσω των πλησιέστερων κάθετων οδών και από τις διασταυρώσεις από τις οποίες επιτρέπεται η στροφή προς αυτές, καθώς επίσης και σύμφωνα με τις υποδείξεις του Τμήματος Τροχαίας Καρδίτσας.
Απαγορεύεται η διέλευση κάθε είδους οχήματος, επί της οδού Κολοκοτρώνη
![](https://www.karditsanews.gr/wp-content/uploads/2023/11/KYKLOFORIA.jpg)