Απαγορεύεται η διέλευση κάθε είδους οχήματος, τo Σάββατο (30/09/2023), κατά τις ώρες από 08:00 έως 11:00, επί της οδού Γαριβάλδη, μεταξύ των οδών 25ης Μαρτίου και Παλαιολόγου για εργασίες φορτοεκφόρτωσης υλικών. Η κυκλοφορία των οχημάτων προς τις κυριότερες οδούς της πόλης, θα διεξάγεται μέσω των πλησιέστερων κάθετων οδών και από τις διασταυρώσεις από τις οποίες επιτρέπεται η στροφή προς αυτές, καθώς επίσης και σύμφωνα με τις υποδείξεις του Τμήματος Τροχαίας Καρδίτσας.
Προσωρινή διακοπή κυκλοφορίας σε οδούς της πόλεως της Καρδίτσας
![](https://www.karditsanews.gr/wp-content/uploads/2023/04/KYKLOFORIA.jpeg)